0
0

ویژگی های فوق‌العاده کتاب‌ها صوتی مقررات ملی ساختمان

7576 بازدید
کتاب صوتی مباحث مقررات ملی

چرا کتاب صوتی

خیلی ها شاید فکر می کنند که کتاب صوتی فقط برای کتابای انگیزشی،روانشناسی، موفقیت و از این قبیل کتاب ها خوبه. شاید تو ذهن خیلی ها این سوال پیش بیاد که چرا باید به کتاب صوتی مقررات ملی گوش کنیم؟

  • وقتی میخوای از یه پروژه بازدید کنی و دقیق یادت نیست بند آیین نامه ای اون موضوع چی بود. شاید گشتن تو پی دی اف و کتاب ازت وقت زیادی بگیره. نظرت چیه که تو مسیری که داری میری سراغ پروژه، بند مورد نظرتو گوش کنی و از وقت خودت بهترین استفاده رو داشته باشی؟
  • به نظرت با یه بار خوندن مقررات ملی میشه بهش مسلط شد؟ اگه چندین بار بهش گوش کنی چی؟ چقدر زمان لازم داری تا یه مبحث 100 صفحه ای رو مطالعه کنی؟ فکر می کنی اگه اون فایل رو گوش کنی چقدر تو زمانت صرفه جویی داشتی؟

شاید بشه گفت گوش دادن به کتاب تا دو برابر میتونه تو وقت شما صرفه جویی کنه. یعنی تو زمانی که یه مبحث رو باید مطالعه کنی میتونی چند بار بهش گوش بدی و این عالیه. با گوش دادن به کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان مسلط میشی و دیگه از نظر دادن تو جمع های مهندسی نمی ترسی. چون ذهنت آماده است و خیلی راحت میتونی با استناد به آیین نامه نظر خودتو بیان کنی یا حتی ازش دفاع کنی.

  • به این فکر کردین که روزانه چقدر از تایمتونو تو رفت و آمد و ترافیک از دست می دین؟ وقتایی بوده که خیلی سرتون شلوغ شده و پیش خودتون گفته باشین کاش می شد تو این تایمی که دارم رانندگی می کنم یا دارم میرم سرکار میشد یه بخشی از کارمو انجام میدادم؟ نظرتون در مورد گوش دادن به کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان چیه؟

دانلود فایل صوتی مباحث مقررات ملی ساختمان

دانلود فایل pdf (فایل متنی) آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان با قابلیت جستو در  متن

شگفتی کتاب های صوتی مقررات ملی ساختمان

شما برای مطالعه یک مبحث از مقررات ملی ساختمان مثلاً مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان چند ساعت وقت لازم دارید؟ در یک دوره آزمون نظام مهندسی چند بار می توانید یک مبحث مقررات ملی را مرور کنید؟ شاید یکی از دلایل مهم برای ناکام موندن در قبولی آزمون همین عدم مرور مطالب و فراموش شدن نکات باشه.

تیم عمرانو راه حلی برای این مشکل  پیدا کرده. شما با گوش دادن به کتاب های صوتی گروه عمرانو در کمتر از چند ساعت ( مثلا کمتر از 3 ساعت برای مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان – پی و پی سازی ) می تونین یک مبحث را مرور کنید. این  موضوع باعث می‌شه که شما به راحتی بتونین تسلط کافی بر ضوابط مباحث مقررات ملی ساختمان پیدا کنید. در نهایت شما به راحتی با سرعت بالا بدون نیاز به رجوع چندین باره به کتاب های مقررات ملی ساختمان از ذهن پویا و خلاق خود بهره ببرید و زمان زیادی را ذخیره کنید.

همچنین  به خاطر داشته باشیم که این زمانی که ما برای گوش دادن به کتاب‌های صوتی صرف می کنیم لزومی نداره که حتما وقت های مفید ما باشه. ما می تونیم این زمان چند ساعته را از زمان هایی که مشغول کارهای دیگه ای هستیم یا امکان مطالعه کتاب نداریم تامین کنیم. مثلا ممکنه برای رفتن به محل کارتون زمان 15 تا 30 دقیقه رو پیاده روی یا رانندگی کنین. چطوره تو این زمان یک یا دو ترک از کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان رو گوش کنید؟

تاثیر کتاب های صوتی مقررات ملی در آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی برای تمام مهندسان عمران به عنوان پلی برای رسیدن به کسب و کار شناخته می‌شه. اما مهندسان عزیز همواره با چالش‌های زیادی برای قبولی در آزمون نظام مهندسی روبرو هستند. کتاب صوتی مقررات ملی به عنوان راهکاری برای برطرف کردن این چالش ها توسط گروه عمرانو ارائه شده است.

چالش های آزمون نظام مهندسی

تعدد منابع

آزمون نظام مهندسی باعث می شود که داوطلبان عزیز نتوانند مرور کافی روی مباحث آزمون داشته باشند یا در جلسه آزمون، مراجعه به کتاب ها باعث اتلاف وقت زیادی میشه.

اشتغال اکثر داوطلبان آزمون نظام مهندسی

بسیاری از عزیزانی که قصد شرکت در آزمون و کسب پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی را دارند، در زمینه های مختلف مشغول بوده و فرصت مطالعه ندارند. لذا این موضوع باعث می‌شود که از شرکت در آزمون و قبولی دلسرد شده و پروانه اشتغال را از ذهن خود خارج کنند. یا اینکه چندین دوره متوالی به خاطر عدم مطالعه کافی موفق به کسب نمره قبولی نمی شوند.

هزینه زیاد  دوره ها و کلاس ها

بسیاری از مهندسین فکر می کنند با شرکت در کلاس ها و دوره های آزمون قبولی آنها تضمینی است. اما باید بگویم مهمترین عامل برای قبولی شما در آزمون، تسلط بر مطالب است. در صورتی که مطالب را مرور نکنین یا از دهن شما خارج می شوند و یا اینکه سرعت پایین شما در پیدا کردن پاسخ باعث از دست رفتن زمانتان می شود.

عدم مدیریت زمان در جلسه آزمون نظام مهندسی

شاید باورش سخت باشد اما خیلی از دوستان با وجود صرف زمان زیاد برای مطالعه، به خاطر عدم تسلط کافی بر مطالب مقررات ملی ساختمان زمان، مدیریت زمان خود در جلسه آزمون نظام مهندسی و در نتیجه فرصت قبولی خود را از دست میدهند.

فواید کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان

از زمان‌های مرده برای مطالعه استفاده کن

کتابهای صوتی ارائه شده توسط گروه عمرانو این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید در اوقاتی که نمی توانید و یا امکان دسترسی به کتاب ندارید تنها با پخش کردن کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان و گوش دادن به آن، به مطالعه مقررات ملی بپردازید. زمان هایی  مثل وقتی که در حال سفر کردن هستید چه با وسیله شخصی و چه با وسایل نقلیه عمومی، زمان هایی که در حال ورزش کردن هستید ، هنگام استراحت در محل کار یا خانه، همزمان با غذا خوردن.

با گوش دادن به کتاب صوتی مقررات ملی  می توانید با تقویت حافظه و افزایش تسلط خود بر ضوابط و محدودیتهای مقررات ملی ساختمان شانس خود برای قبولی در آزمون نظام مهندسی افزایش دهید. یادتان باشد که گوش دادن ساده ترین راه مرور و ثبت اطلاعات در ذهن شماست

 نیازی به مراجعه به کتاب در جلسه آزمون برای برخی سوالات نداری

کتاب های صوتی مقررات ملی ساختمان به دلیل سهولت در گوش دادن و عدم نیاز به وقت خاص یا وسیله خاص همواره به شما کمک می‌کنند که ضوابط نکات و دستورات مباحث مقررات ملی ساختمان در ذهن شما زنده بماند. همچنین این کتاب ها کمک میکند تا  براحتی در زمان جلسه آزمون نظام‌ مهندسی و یا در هنگام کار در کسری از ثانیه آن مطالب را آماده در ذهن خود داشته باشید. این گوش دادن های مکرر باعث میشود بعضی مطالب با تکرار زیاد در ذهن شما باقی بماند و برخی سوالات را در جلسه آزمون بدون مراجعه به کتا پاسخ دهید.

مرور ساده در کمترین زمان

برای مرور مطالب مقررات ملی باید خلاصه نویسی از مطالب داشته باشین و از آن استفاده کنین یا اینکه کل مبحث مقررات ملی را دوباره بخوانید. خلاصه نویسی روشی بسیار عالی است اما بیشتر مناسب مباحث محاسباتی است. برخی از مباحث مقررات ملی ساختمان مثل مبحث 11 تمام خطوط آن نکات آزمونی است و خلاصه نویسی آنها ممکن نیست. پس برای این گونه مباحث بهترین روش گوش دادن به کتاب صوتی مقررات ملی ساختمان است. شما در یک زمان 3 ساعته می توانین حدود 100 صفحه مقررات ملی را مرور کنید. که این مرور میتواند در زمان هایی باشد که مشغول کار دیگری هستین.

پس صد درصد کتابهای صوتی مقررات ملی ساختمان برای دوستانی که میخوان در  آزمون نظام مهندسی شرکت کنند مفیده و در نتیجه  آزمون تاثیر گذاره. فک کنین تو همین زمان‌های پرتتون اگه کتاب گوش نکنین، کار دیگه ای هم نمیتونین انجام بدید.  حتی پاسخ به چند تا سوال  روی نتیجه آزمونتون تاثیر داره. پس معطل نکنین و همین الان با کلیک روی لینک زیر کتاب ها رو تهیه کنین.

لیست کتاب های صوتی مقررات ملی ساختمان

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://omrano.ir/?p=535
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد ویژگی های فوق‌العاده کتاب‌ها صوتی مقررات ملی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. ممنون از حسن توجه شما به گروه عمرانو- بله جتما پیگیر هستیم

      21

دوره صفر تا صد نظارت و اجرا (عمران و معماری)

تخفیف ویژه  30%

عمران : 8،500،000 >>>> 5،950،000 تومان

معماری : 10،500،000 >>>> 7،350،000 تومان

بدون مقررات ملی، آزمون نظام مهندسی رو قبول شو !!!

مشاوره رایگان آزمون نظارت و اجرا و دریافت توضیحات مجموعه صفرتاصد آزمون

همچنین می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.