ظرفیت صفرتاصد عمران و معماری برای ازمون اسفند تکمیل شد - شروع ثبت نام ازمون بعدی از نیمه دوم اسفند با تخفیف 30% بهاره مشاهده توضیحات دوره
ظرفیت صفرتاصد عمران و معماری برای ازمون اسفند تکمیل شد - شروع ثبت نام ازمون بعدی از نیمه دوم اسفند با تخفیف 30% بهاره مشاهده توضیحات دوره
0
0

دانلود رایگان pdf مبحث نهم مقررات ملی ساختمان-ویرایش 1399

22930 بازدید
مبحث9

مبحث9 مقررات ملی ، مهمترین منبع آزمون نظام مهندسی است. علاوه بر آن یکی از دروس ضروری دانشگاهی و برای طراحی ساختمان های بتنی و همچنین نظارت و اجرای آن هاست. ویرایش جدید مبحث نه اخیرا یعنی در سال 1399 منتشر شد. تغییرات گسترده ای در ویرایش جدید مبحث 9 مشاهده می شود. با توجه به اهمیت این مبحث از مباحث مقررات ملی ساختمان، فایل دانلودی رایگان آن تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

فایل حاضر آخرین ویرایش منتشر شده از مبحث9 ویرایش1399 مقررات ملی ساختمان ( طرح و اجرای ساختمان های بتنی ) می باشد. با توجه به عدم سهولت تهیه شکل فیزیکی این کتاب و قیمت بالای آن گروه تصمیم به تهیه فایل متنی کتاب گرفته تا بصورت آسانتر در اختیار عزیزان قرار گیرد.

مبحث 9 ویرایش99 بصورت رایگان در اختیار مهندسین قرار گرفته است.  همه افرادی که احساس میکنند، به  آخرین ویرایش مبحث نهم مقررات ملی ساختمان ( طرح و اجرای ساختمان های بتنی) نیاز دارند، میتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. آگاهی کافی به بندهای جدید و تغییر یافته ویرایش جدید مبحث9 مقررات ملی ساختمان امری ضروری نه تنها برای آزمون های نظام مهندسی، بلکه برای اجرا و نظارت نیز می‌باشد.

برای دانلود فایل صوتی مبحث9ویرایش99 کلیک کنید. در مواردی که زمان کافی برای مطالعه ندارید میتوانید به تشریح صوتی مبحث9 گوش کنید و به آن مسلط شوید.

مبحث9 مقررات ملی شامل تغییراتی است که در این مقاله میتوانید در مورد فصلهای مهم مبحث نه مطالعه کنید. همچنین با توجه به تغییرات زیاد مبحث9 کتاب تست تالیفی برای آزمونهای نظام مهندسی آماده کردیم که از اینجا میتوانید آن را مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر

عنوانفایل pdf ویرایش مبحث نهم
نوبت ویرایشآخرین ویرایش – ۱۳۹۹
حجم فایل۱۲ مگابایت

برای دانلود رایگان مبحث9 ویرایش99 روی شکل زیر کلیک کنید یا آن را لمس کنید.

دانلود رایگان ویرایش جدید مبحث9

مبحث9 مقررات ملی ساختمان ویرایش99

کتاب تست جامع با بخش های جدا برای هر مبحث مقررات ملی و همچنین ارائه بندهای مقررات ملی مورد نیاز را اینجا ببینید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://omrano.ir/?p=4665
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

4 نظر در مورد دانلود رایگان pdf مبحث نهم مقررات ملی ساختمان-ویرایش 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره صفر تا صد نظارت و اجرا (عمران-معماری)

تخفیف 30% از 1 تا 6 اسفند

ظرفیت محدود

بدون مقررات ملی، آزمون نظام مهندسی رو قبول شو !!!

مشاوره رایگان آزمون نظارت و اجرا و دریافت توضیحات مجموعه صفرتاصد آزمون

همچنین می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.