عمرانو

عمران از نو

کتاب ها

5.png

کتاب های صوتی مباحث و مقررات ملی ساختمان

پکیج های آموزشی

پکیج ها و کتاب های آزمون نظام مهندسی

محصولات دانلودی

محصولات

درباره عمرانو

گروه مهندسی عمرانو با هدف ارتقا صنعت ساختمان و بهبود کیفیت این صنعت فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا تلاش نموده ایم تا با آموزش به مهندسین جوان و بالابردن سطح دانش آنها زمینه را برای فعالیت آنها فراهم آوریم. همچنین تلاش نموده ایم با انجام امور دفتر فنی، طراحی معماری و سازه ای با کیفیت بالا قدمی کوچک در راستای تحقق این هدف برداریم.

نظرات

تماس بگیرید!

در اینجا 24 ساعته منتظر شنیدن صدای شما مشتری عزیز هستیم

درباره عمرانو

گروه مهندسی عمرانو با هدف ارتقا صنعت ساختمان و بهبود کیفیت این صنعت فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا تلاش نموده ایم تا با آموزش به مهندسین جوان و بالابردن سطح دانش آنها زمینه را برای فعالیت آنها فراهم آوریم.

ارتباط با ما

تمامی حقوق عمرانو محفوظ است

گروه مهندسی عمرانو

گروه مهندسی عمرانو با هدف ارتقا صنعت ساختمان و بهبود کیفیت این صنعت فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا تلاش نموده ایم تا با آموزش به مهندسین جوان و بالابردن سطح دانش آنها زمینه را برای فعالیت آنها فراهم آوریم. همچنین تلاش نموده ایم با انجام امور دفتر فنی، طراحی معماری و سازه ای با کیفیت بالا قدمی کوچک در راستای تحقق این هدف برداریم. در ضمن این گروه در راستای بالا بردن کیفیت ساخت موضوعات مختلف ساختمان و اجرای اصولی مطابق نقشه های ساخت در زمینه تأمین مصالح، ابزار و ماشین آلات ساختمانی و معرفی افراد متخصص و با تجربه ی کار اجرایی بالا در کنار سازندگان و مجریان عزیز می باشد.

عمرانو

پکیج ها و کتاب های آزمون نظام مهندسی

کتاب صوتی

آخرین مقالات آموزشی

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.